Народний депутат  Надія Савченко, яку звинувачують в підготовці терактів, оголосила голодування.Про це вона заявила в ході засідання суду в середу, 5 грудня, відео якого оприлюднено на сторінці в Facebook.

"Не просто без їжі, а й без води. Це буде тривати до того часу, поки мені не забезпечать відвідування банку, своїх рідних … Пора вже закінчувати цю вакханалію", – сказала вона.

Нардеп ухвалила відповідне рішення, оскільки "слідчі СБУ шантажують і тиснуть на неї", вимагаючи негайного ознайомлення з матеріалами справи адвокатів, щоб приступити до розгляду справи по суті.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Слідчі СБУ шантажують і тиснуть на народного депутата, голову ПП "Громадсько-політична платформа Надії Савченко", вимагаючи негайного ознайомлення з матеріалами справи адвокатів, щоб негайно розпочати розгляд справи по суті, в обмін на можливість бачитись з рідними, помічниками, поновити електронні ключі, відкрити рахунок в банку для реєстрації кандидатом в президенти України", – йдеться в повідомленні.

Савченко оголосила "сухе голодування до моменту забезпечення її прав і свобод".

"У зв'язку з цим, Надiя Савченко, як політичний в'язень, оголошує сухе голодування до моменту забезпечення прав і свобод, згідно Конституції України і чинного законодавства", – йдеться в повідомленні.