Лідер партії "Громадянська позиція", кандидат у президенти України Анатолій Гриценко звинуватив у нападі на нього в Одесі главу держави Петра Порошенка.

"Ми провели власне розслідування. Я скажу це вперше. Ми з'ясували, що це пряма вказівка ​​президента Петра Порошенка. Головний організатор нападу — Юрій Федоров, генерал-майор, керівник особистої охорони Порошенка, найбільш довірена його людина у силових структурах", — заявив Гриценко в ефірі.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Також він назвав інших організаторів, причетних до нападу.

"За лінією Служби безпеки — Віктор Кононенко, генерал-лейтенант, заступник голови СБУ. Він організовував усі ці брутальні атаки. На рівні Одеси — Олександр Довженко, генерал-майор, керівник обласного управління СБУ. Це ключові фігури. Але ми знаємо прізвища усіх офіцерів, які були задіяні, які організовували і спостерігали. Знаємо навіть прізвище офіцера, який купив той величезний гарбуз, яким розбили голову нашому однопартійцю", — зазначив Гриценко.

Крім того, він підкреслив, що подібні провокації готуються і проти інших кандидатів.

"Я точно знаю, що ця ж "зграя" готує і вже частково проводить провокації проти Юлії Тимошенко й тих людей, які ще не висунули свої кандидатури — Володимира Зеленського та Святослава Вакарчука. Мотивація мені зрозуміла. У Петра Порошенка є єдиний шанс залишитися президентом. Якщо в бюлетені буде одне ім'я — його. Тому він хоче максимально "зачистити" список. До речі, їхав зараз до вас: наружка, стеження. Усе це зняли на відео. Пробили номер через базу — незареєстрований. Знову "вуха" СБУ", — пояснив Гриценко.