Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав не сіяти паніку і не спекулювати на темі підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Про це він сказав під час години запитань до уряду в Раді, коментуючи питання субсидій, передає Корупція. інфо

"Хочу підкреслити, потрібно займатися реальною справою, а не кошмарити людей. Ось, кошмар людей скільки місяців про те, що все пропало, армагедон. А я вважаю, що ми повинні захистити тих, хто потребує захисту і дати по руках тим, хто мільярдами заробляв на український газ.

Я не буду підтримувати корупцію в нафтогазовому секторі, не буду і мене ніхто це не змусить зробити. І це є принциповим, важливим питанням ", – заявив Гройсман під оплески колег з Кабміну і деяких нардепів від БПП.

"При чому тут тарифи? Їм (корупціонерам) плювати на тарифи, за якими сьогодні платять люди. Їм плювати на людей. Дехто виступає тут і розповідає, як потрібно жити. Так чого ж, будучи 3-4 роки прем'єр-міністром нашої країни, маючи більшість в парламенті, нічогісінько не було зроблено для Української держави?

Навпаки. Було зроблено те, що ми увійшли в потужний, серйозний економічний криза. І нам кричали з екранів телебачення, що все пропало. Нічого не пропало. Ми сьогодні маємо підвищення кредитного рейтингу країни. Ми вийшли з переддефолтного стану. Ми маємо сьогодні по 3-го кварталу 1,8% зростання ВВП ", – додав він.

Гройсман повторно зазначив, що потрібно не говорити про роботу, а робити її: "Я хочу ще раз підкреслив, що всі ті, хто кажуть, що все пропало, я хочу їх розчарувати – пийте валідол, нічого не пропало, все буде нормально і ситуація в країні буде абсолютно стабільною ".

Прем'єр нагадав, що з 1 грудня 2016 роки відбудеться підвищення пенсій на 10%.

"Це мало, але ми робимо крок вперед, а не назад. Ми підвищуємо вдвічі мінімальну зарплату. Кожен працюючий громадянин буде отримувати від 3200 грн. Чого ж ви раніше цього не робили? Я розумію в 2014-15 роках, першого, другого уряду після революції гідності було важко, та й нам з вами, але прийшов час, коли ми повинні віддавати борги. та й звідки візьметься це зростання? Від балачок з цієї трибуни? Ні ", – заявив Гройсман закликавши допомогти підприємцям," чия робота виливається в економічний зріст".

"А ті, хто базікають, нехай стоять перед дзеркалом і верещать. І це буде найголовніше їх місце. Перед дзеркалом кошмарити самих себе", – резюмував прем'єр.