Продовольча і сільськогосподарська організація ООН попереджає про смертоносному вірус, що вражає рибу тилапию, одну з найпоширеніших різновидів риби в світі, – передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! У Чернігові літак звалився в приватний двір: є жертви! Ви не повірите, що там зараз коїться(ФОТО)

 

Так, незважаючи на відсутність ризику для здоров’я людини, вірус озерної тилапии може вплинути на продовольчу безпеку через свого швидкого поширення. “У 2015 році світове виробництво тилапии, включаючи водне господарство і рибальство, склало 6,4 млн. Тонн вартістю 9,8 млрд. Доларів США, при цьому товарообіг склав 1,8 млрд. Доларів США.

Ця риба є основою глобальної продовольчої безпеки та харчування “, – йдеться в повідомленні. Відзначено, що вірус озерної тилапии (TiLV) був виявлений вже в п’яти країнах – Колумбії, Еквадорі, Єгипті, Ізраїлі та Таїланді.

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН рекомендує країнам-виробникам тилапии проявляти пильність і слідувати торговим протоколам по хворобах водних тварин Всесвітньої організації з охорони здоров’я тварин.

Нагадаємо, в Україні прийшов небезпечний вірус. Його вже зафіксували медики в місті Чорноморську Одеської області. за інформацією, в Чорноморську Одеської області на даний момент на кір хворіє одна дитина, а ще у двох відзначаються клінічні симптоми такого захворювання. Однак заразність цього захворювання дуже висока і становить 99% – тобто, якщо в приміщенні знаходиться 100 чоловік і серед них – один хворий, 99 захворіють. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом.

А Народний депутат України Борислав Береза ​​показав представника однієї з екзотичних країн, який в традиційному одязі прибув на засідання ООН