673177

В Одесі знову розгорається порноскандал – співробітники столичного управління по боротьбі з кіберзлочинністю спільно з одеськими міліціонерами розкрили чергову підпільну порностудію. Це вже другий подібний випадок, одеські міліціонери з'ясували, що в СПА-салоні на вулиці Генерала Петрова були встановлені приховані камери, які знімали оголених відвідувачок закладу, що готувалися приймати сонячні ванни в солярії.

На цей раз 12 прихованих камер в роздягальнях, туалетах і апаратах для штучної засмаги були виявлені у ВІП-солярії в Одесі на вулиці Жуковського. Про це повідомили на умовах анонімності джерела в Одеській обласній прокуратурі.

"Приховані камери були встановлені в солярії, який відвідували дружини і дочки відомих політиків і великих підприємців Одеси. Прямо в салоні міліціонери виявили потужний комп'ютерний сервер, який передавав пікантне відео в режимі онлайн за кордон. Також був знайдений ще один віддалений сервер", – пояснив правоохоронець.

Відеоролики з одеською "оголенням" рекламувалися на європейських і американських сайтах як "солярій з російськими красунями". За кілька доларів іноземні любителі "полунички" могли в реальному часі спостерігати за принадами одеських бізнес-леді і дружин багатих людей.

За словами джерел у прокуратурі, солярій на Жуковського контролювала та ж злочинне угруповання, яке займалося трансляцією відео зі СПА-салону на вулиці Генерала Петрова.

"У складі злочинного угруповання, яка організувала трансляцію відеороликів з соляріїв, вісім чоловік. Крім порнобізнесу вони займалися комп'ютерним зломом банківських рахунків іноземців", – додав один зі співробітників прокуратури.

"Після того, як були виявлені відеокамери на Черемушках, злочинців не затримали. Кримінальне провадження фактично було переведено в розряд" висяків "- ми підозрюємо, що хтось зі слідства отримав хабар за те, щоб кримінальне провадження не було доведено до суду. Злочинці відчули себе безкарними і продовжили займатися своїм бізнесом, встановивши приховані камери в солярії на Жуковського. Ну, а тепер організатори порностудії подалися в біга ", – розповіло джерело.