У Чернівцях помер заслужений журналіст України і радіоведучий Микола-Богдан Палійчук. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив літератор Тарас Лазарук.

– Ще на Благовіщення вітали один одного і наші сім’ї зі святом. Вчора зв’язок обірвався. Назавжди, – написав Лазарчук. При цьому він не уточнив причину смерті журналіста.

Миколі-Богдану Палійчуку було 79 років. Він народився в селі Келихів Снятинського району Івано-Франківської області. У 1964 році закінчив Чернівецький державний університет. Близько сорока років працював в Чернівецькій обгостелерадіокомпаніі на різних посадах – від редактора до заступника головного редактора радіостанції “Буковина”.

Палійчук був членом Національної спілки журналістів України. Нагороджений грамотами Держтелерадіо України, медаллю “Ветеран праці”, отримав звання “Заслужений журналіст України”.

Нагадаємо, у віці 25 років у себе вдома в Філадельфії раптово померла американська репер і модель Чинна Рождерс, відома просто, як Чинна. Вона виступала сольно, а також у складі хіп-хоп колективу знаменитого репера ASAP Rocky – ASAP Mob.