Найближчого соратника Порошенка, який виїхав з України під виглядом «волонтера», Олега Гладковського було помічено у новому віденському п’ятизірковому готелі Almanac Palais Vienna.

Мабуть, він уже забув про те, що в Україні йде війна. Він вирішив просто кайфоваті та витрачати гроші, які накрав.

Зазначимо, що Керівництво парламенту дозволило лідеру партії “Європейська солідарність” Петру Порошенку виїхати на конгрес Європейської народної партії, який відбудеться у Румунії.

Про це розповів заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко.

“Щойно було підписано відрядження Петру Олексійовичу Порошенку на конгрес Європейської народної партії”, – сказав Корнієнко.

Він уточнив, що минулого року “опозиційні фракції їздили за кордон більше, ніж монобільшість – якщо у відсотковому співвідношенні. У них депутати більш міжнародно активні”.

Корнієнко додав, що інколи є певні підстави забороняти або не дозволяти виїзд. Вони стосується безпеки і чітко регламентовані.

“Немає такої проблеми системної. Наразі вже перебуває один чи двоє представників “Європейської солідарності” за кордоном і Петро Олексійович також поїде на свій з’їзд Європейської народної партії”, – пообіцяв заступник голови Верховної Ради.

Нагадаємо, що Петро Порошенко збільшив свій стан лише за лютий 2024 року на ще більш ніж 250 млн. гривень. Це майже на 90 мільйонів більше, ніж за весь довоєнний 2021 рік, – повідомляє Національне агентство із запобігання корупції.

Так, згідно з чотирма поданими в НАЗК деклараціями про зміну майнового стану, у лютому 2024 року лідер фракції “Європейська солідарність” Петро Порошенко заробив 251 мільйон 194 тисячі 907 гривень. Серед джерел доходу: відчуження цінних паперів та корпоративних прав, дивіденди та відсотки від цінних паперів.

Для порівняння, за весь 2021 рік олігарх збагатився лише на 162 мільйони 138 тисяч гривень, що на 89 мільйонів гривень менше, ніж за один лютий 2024 року.