Російська влада і пропагандисти постійно розповідають про те, що нібито “не завдають ударів” по цивільних об’єктах в Україні, а стріляють “тільки по військових”. Але насправді, лише кожен 20-й ракетний удар припадає на військові об’єкти, інші прилітають по цивільних. Про це заявили в Службі безпеки України.

В СБУ назвали справжні цілі окупантів і зазначили, що Росія – країна-терорист.

“За шість місяців повномасштабної війни світ побачив звірине обличчя Кремля – тисячі загиблих українців, знищені будинки, діти, які втратили своїх батьків. Лише кожен 20-й ракетний удар РФ був нанесений по військовому об’єкту, Інші 19 – потрапляли в житлові будинки, школи, лікарні, університети… У те, що українці будували й створювали своїми руками й з чого складалося наше мирне життя”, — йдеться в повідомленні.

В СБУ додали, що Україна ніколи не забуде всі ті злочини, які окупанти скоїли на території нашої країни. Всі вони понесуть покарання. До слова, судячи зі всього, країна-агресор зупинятися не збирається. На кону День Незалежності, всі попереджають, що в період з 23 по 25 серпня українцям треба бути особливо пильними. Голова правління неурядової організації “Майдан закордонних справ”, член політради парії “Сила та Честь” Олег Білоколос зазначає:

“Робити прогнози в наш час – справа вкрай невдячна. Єдине, у чому, на жаль, можна бути впевненим – це те, що масштабна війна з російським агресором триватиме й надалі. Адже, попри деякі ілюзії, Кремль поки що зовсім не налаштований на якісь компроміси. Москві все ще потрібний Харків, Одеса, Київ. Та й росіяни не надто приховують свої людоїдські плани, відверто проголошуючи своєю метою повну “ліквідацію українців як нації”. І лише стійкий опір наших Збройних сил за широкої народної підтримки не дозволяють агресорам втілити у життя їхні загарбницькі плани”,-заявив він виданню Коментарі.

Очевидно, продовжує експерт, Україні слід розраховувати на подальшу підтримку наших друзів із понад 50 країн, які, як нещодавно зазначили у Державному департаменті США, надають нам “життєво важливу оборонну допомогу”.

“Ну, а нам, в Україні, слід зберігати високу пильність, адже ми воюємо проти жорстокого та підступного ворога, – зазначає Олег Білоколос. – І ворог цей готовий застосовувати будь-яку зброю проти цивільного населення, шкіл, лікарень, житлових будинків, об’єктів життєзабезпечення. Втім, і панікувати не слід – зберігаємо спокій та віримо нашим Збройним силам!”

А от політолог Володимир Цибулько вважає, що святковий тиждень формуватиме два паралельні треки: США, ЄС,  “Велика Сімка” всіляко підтримуватимуть Україну в дні святкування річниці Незалежності, тоді як РФ пробуватиме це свято зіпсувати.

 “Українці, напевно, сподіватимуться цими днями на підрив Кримського мосту. Але, мабуть, найбільшим подарунком до Дня Незалежності стане відсутність просування окупантів у всіх напрямках, та мінімальна кількість загиблих захисників України”, – упевнений експерт.

Він нагадує, що США вже свій подарунок зробили – в Україну слідує новий пакет допомоги майже на 800 млн дол. Естонія відвантажує свої військові та політичні подарунки, Польща та Чехія – свої. Можливо, зазначає Володимир Цибулько, наважиться, нарешті, і Австрія, яка скасує візу російському виродку з диппаспортом, який закликав знищувати українське населення.

“Ситуація динамічна, і що там у рукаві у доброго чарівника генерала Залужного до свята в рукаві приховано, з придихом чекають мільйони українців”, — резюмує експерт.