Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що не може претендувати на пост прем’єр-міністра, оскільки не вигравав вибори у Верховну Раду.

Про це він розповів в інтерв’ю ТСН.

“А чому я повинен мати такі претензії? Я що, виграв вибори? Моя партія прийшла номером один або два? Вибори виграв Зеленський, його партія прийшла номером один. Питання про прем’єрство – це питання того, хто виграв на виборах. Ось так я до цього ставлюся”, – відповів міністр на питання про можливі амбіції очолити уряд.

На уточнювальне питання, чи пропонував президент Зеленський йому посаду прем’єра, він відповів: “Ні, не пропонував”.

Також Аваков прокоментував публікацію запису нібито розмови Віктора Медведчука і колишнього помічника президента Росії Владислава Суркова. За словами міністра, це не останній запис їх розмов.

“Якісь добрі люди взяли й опублікували цю його розмову з Сурковим. Мені, наприклад, відомо, що це не остання розмова, там буде ще. Це теж стає потихеньку прозорим і ясним”, – заявив він.

Аваков додав, що Медведчук вів переговори з Сурковим, щоб повернутися до влади, користуючись ситуацією на Донбасі.

“Ось ми бачили цю розмову останню. Грудень-місяць, у нас трагічна ситуація, це вже після Іловайська, але перед Дебальцевим. Ці “хі-хі, ха-ха”, це вони пропонують 200 людей поміняти на 400. Він цим всім займається, щоб повернутися до влади”, – пояснив міністр.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав введення санкцій проти каналів 112, NewsOne і ZIK початком визволення території України. Він також виступив проти діалогу з Росією.

За словами Авакова, почалося звільнення не тільки Донбасу, але і Криму.

“Коли ми заборонили проросійські канали, ми почали звільнення наших територій, в тому числі і Криму”, – сказав він.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.