На Білгородщині стає все більш неспокійно. В мережі з’явилась інформація, що 23 травня, стало відомо про прорив “ДРГ” без серйозного опору у селище Горьковське та село Щетинівка. Про це пише телеграм-канал «Оперативний ЗСУ».

Офіційного підтвердження наразі немає, тож чекаємо гарних новин.

Тим часом дану інформацію опублікували в телеграм-каналі «Цензор нет».

«Спробуй встигни за тими ДРГ… UPD 14:35: До села Богун-Городок у Білгородській області зайшла українська ДРГ. Богун-Городок знаходиться поряд із селом Щетинівка. Раніше низка джерел повідомляла, що там триває бій.» – йдеться в повідомленні.

Як зазначили в Легіоні “Свобода Росії”, РФ не має резервів у Білгородській області для реагування, оскільки військові або ліквідовані, або поранені, або перебувають в Україні.

Також в телеграм-каналі Легіону опублікували наступне повідомлення:

«Армія РФ нічого не змогла протиставити групі патріотів-добровольців, які взяли до рук зброю і не побоялися у відкриту піти проти режиму Москви за вільне майбутнє Росії. Вкотре зруйнований міф про те, що громадяни РФ у безпеці та РФ сильна, за фактом — влада роками просто розкрадала бюджет і брехала, що все добре.

Резервів у РФ для реагування на військові кризи немає…. РФ абсолютно не захищена. У Білгородській області паніка, частково йде організована евакуація, але переважно відбувається стихійна втеча.

Нагадаємо, що раніше пропаганда РФ заявляла, що ДРГ знищено і всіх, хто пішов проти режиму кремля ліквідовано, або відкинуто з території РФ. Проте, враховуючі останні новини, виходить, що пропагандисти  в черговий раз відкрито збрехали і оконфузились..