Хоча Кремль це заперечує, ЗМІ багато разів повідомляли про те, що у російського президента Володимир Путін рак або хвороба Паркінсона, що могло вплинути на його можливість ясно мислити і приймати раціональні рішення.

Про пише Сьюзі Кірлі у своїй колонці для NewsBreak.

Вона нагадала, що різні джерела стверджували, що Путін хворий на рак черевної порожнини, рак щитовидної залози та рак кишківника.

«Крім очевидного питання про те, чи достатньо він здоровий, щоб керувати країною, не кажучи вже про війну, є також питання про те, наскільки ці проблеми зі здоров’ям змінили його думку і вплинули на його здатність ясно мислити і приймати раціональні рішення», — зазначає Кірлі.

Вона констатує, що сумнівів у тому, що хвороба Паркінсона може змінити особистість людини, немає. За її словами, хвороба Паркінсона здатна посилити агресію, а ще деяким людям із цією хворобою доводиться приймати антипсихотичні препарати, щоб придушити симптоми психозу.

Кірлі вважає, що Путін завжди був «владолюбним тираном, який прагнув залишити свій слід в історії», оскільки Росія захопила Крим задовго до того, як з’явилися чутки про його хвороби. Однак вона все ще задається питанням про те, чи вплинули на вторгнення Росії в Україну, «неминучі зміни в мозку, коли хтось хворіє на хворобу Паркінсона».

Кірлі також пише, що якщо Путін хворий на рак, то він може мати пухлину мозку, або він страждає від «хіміотерапевтичного мозку».

«Можливо, Володимир Путін віддав наказав про вторгнення в Україну, тому що рак впливає на прийняття ним рішень», — припускає вона.