На могилі батька Петра Порошенка Олексія Івановича Порошенка, якого поховали 19 червня, серед безлічі квітів і вінків з’явився вінок від президента України.

Про це в Facebook повідомив волонтер і колишній радник президента Порошенко Юрій Бірюков. За його словами, в день похорону, коли на кладовищі все вже попрощалися з померлим і пішли, на Звіринецьке кладовище приїхала машина, і двоє людей принесли до могили вінок «від Зеленського».
Коментаторів в мережі захопило те, що Зеленський не зробив цього публічно.

Нагадаємо, вчора в Києві попрощалися з Олексієм Івановичем Порошенком, батьком п’ятого президента. Він помер 16 червня в результаті інсульту на 84-му році життя.

Поховали Олексія Порошенка на території родової усипальниці родини, яка знаходиться на Звіринецькому кладовищі (височина між Наводницьким яром і бульваром Дружби народів). Тут уже спочивають Євгенія, мати Петра, і його старший брат Михайло, труну якого стоїть в одному зі склепів. На надгробку написано: “Любимо, пам’ятаємо, сумуємо, молимося. Господи, прийми Михайла в царство Твоє”.

На територію усипальниці є окремий в’їзд з торця кладовища. Тут велику ділянку землі, на якій розташовані кілька будівель: невеликі каплиці і склепи з золотими куполами. На дахах ангели, а на стінах – православні хрести.