Петро Порошенко повідомив, що наважився повернутися в Україну 17 січня, а також додав, що готується до зустрічі з генеральним прокурором Іриною Венедіктовою. Про це повідомили в Телеграм-каналі «Секретов. НЕТ».

В Телеграм-каналі також додали, що експрезидент планує прилетіти у Львів, адже саме це місто залишається фактичним електоральним регіоном партії «Європейська солідарність». Більш того, якщо повертатись через Київ, то є ризик, що ця подія не викличе жодного ажіотажу.

Телеграм-канал «Таємниці Ратуші» також висловлюється з приводу можливого повернення звинуваченого у держзраді Петра Порошенка:

«У штабі ЄС у Львові гаряче, «єесівці» готуються до приїзду лідера. За нашими джерелами, експрезидент Петро Порошенко планує своє повернення в Україну через Львів. Чому саме у такий спосіб? Можливість вивести прихильників на вулиці у випадку, якщо Порошенка намагатимуться затримати одразу при приїзді. Якщо повертатись через Київ, то є ризик, що ця подія не викличе жодного ажіотажу, крім як у придворних 5 каналу, Еспресо та Прямого.

Проте остаточне рішення не прийнято з однієї причини – таке «повернення» викликатиме аналогію з «проривом кордону Саакашвілі» у 2017 році. Тому «прорив Петра» у 2022 стане комічним та абсурдним для багатьох його потенційних виборців», – йдеться у повідомленні.

Повернення

Чому експрезидент Порошенко вирішив повернутись до України так швидко – невідомо і навіть незрозуміло, адже, як показують фінансові махінації політика, йому чудово проживається і за кордоном.

Так, наприклад, нещодавно стали відомі неймовірні суми, які експрезидент Порошенко витратив на утримання власних адвокатів.

Порошенко з-за кордону заплатив 11 мільйонів своїм юристам. Колишній президент Петро Порошенко, який зараз перебуває за межами України, задекларував витрати майже 11 мільйонів гривень на юридичні послуги. З’явилась його декларація від 6 січня на сайті Національної агенції із запобігання корупції.

Нагадаємо, що Захист Порошенка здійснюють двоє юристів – один з яких український, а інший – російський. Так, захищає експрезидента Ігор Головань, який давно працює з п’ятим президентом, та Ілля Новіков – відомий російський адвокат.

В декларації Порошенко вказує, що 29 грудня 2021 року витратив на юридичні послуги 10 990 059 гривень. Приблизно в той час він повідомляв, що перебуває в Польщі. Схоже, що майно та активи політика суд заарештував занадто пізно…