Президент України Володимир Зеленський підписав закон про штрафи за відсутність маски в громадських місцях і транспорті. За таке порушення тепер загрожує штраф від 170 до 255 гривень.

Про це йдеться в повідомленні на сайті президента.

Повідомляється, що Зеленський підписав закон, яким стаття 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення доповнюється частиною другою, яка передбачає накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів (від 170 до 255 гривень). Такий штраф загрожує за перебування в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті без маски під час карантину.

У Зеленського відзначають, що закон прийнятий для запобігання поширенню коронавірусної хвороби в країні.

Закон вступить в силу на наступний день після опублікування.

“До речі, значним мінусом закону вважаємо те, що немає ніяких послаблень для тих, хто перехворів” короною “- їм теж потрібно носити маски. Розуміємо, в такій ситуації кожен почав би робити собі фейковий довідки. АЛЕ можна адже зробити очевидні винятки – щоб хоча б в школах перехворіли діти не сиділи в масках по 5-6 уроків. Нічого корисного для них, ще й після хвороби, це точно не дає. А ніякої загрози оточуючим вони вже не несуть “, – пише” Клименко-Тайм “.