У Петра Порошенка є шанс виграти наступні президентські вибори тільки в тому випадку, якщо вони будуть проведені достроково в 2018 році.


Про це в інтерв'ю "Апостроф.Лайм" розповів український астролог Влад Росс, передає Корупція.Інфо.

"Скажу так: для президента Петра Порошенко вигідно оголосити дострокові вибори. Для мене це абсолютно очевидно. Якщо він не зорієнтується і не почне діяти на випередження, оголосивши вибори в 2018-м, то в 2019-му йому точно не виграти. Шанс на перемогу у Порошенка є тільки в 2018-му, та й то тільки навесні-влітку. Призначить дострокові вибори сам – піде на другий термін. Не призначить – президентом йому більше не бути ніколи. Тобто він повинен усіх випередити, обдурити. За умови дострокових виборів ніхто не зможе налаштувати електорат проти нього ", – вважає астролог.

За його словами, у Порошенка зараз погане оточення: "Останнім часом я чітко бачу, що у Порошенка дуже погані радники, помічники, оточення … Все, що сталося з Міхеілом Саакашвілі – це повний провал. Саакашвілі його, звичайно, скидає ".

Також Росс дав прогноз і політичному майбутньому лідера партії "Руху нових сил" Міхеїлу Саакашвілі.

Популярне: “Сильніший, ніж зброя”: Відкрито таємницю, хто такий насправді таємничий чоловік Уляни Супрун

"Точно так само я не бачу жодних шансів для генпрокурора Юрія Луценка. Він абсолютно точно розпрощається з прокурорською мантією. Це була його найголовніша помилка – Саакашвілі. Тому що Саакашвілі рано чи пізно стане прем'єр-міністром України. І у нього як раз дуже хороша , сприятлива ситуація складається на наступний рік ", – сказав астролог.

На питання про те, що може зробити Саакашвілі на посаді прем'єра, астролог відповів: "Знищення корупції. Саакашвілі – це єдина людина, яка може знищити кумівство і корупцію в Україні. Він це прекрасно зробив в Грузії, це його місія. Ви подивіться, як його веде Господь Бог. Позбавили громадянства – повернувся в Україну, йому відкрили кордон. Хотіли взяти на місці злочину – раптом випустили, дах, всі справи. Хотіли засудити – суддя проти ".

Росс спрогнозував і те, коли Саакашвілі займе пост прем'єра: "Я думаю, що відразу після дострокових виборів він і займе цей пост".