1

Літак президента Петра Порошенка в найближчі години приземлиться в аеропорту російського Ростова-на-Дону, де повинен відбутися обмін Надії Савченко на військових Алексанр Александрова та Євгена Єрофєєва.

Про це повідомляє з посиланням на інформовані джерела, передає Корупція Інфо

"Найближчим часом президентський борт з росіянами Єрофєєвим і Александровим прилетить з Києва до Ростова-на-Дону, куди вже доставлена українка Савченко", – розповіло джерело.

За його даними, там же в аеропорту буде проведений обмін. Як розповіло інше джерело, передача Савченко українській стороні буде здійснено на підставі договору між двома державами про видачу осіб для подальшого відбування покарання.

"У Ростові-на-Дону вже знаходяться представники російських правоохоронних органів, які супроводжують Савченко. За двосторонньою домовленістю, українська влада там же передадуть двох росіян, затриманих на Україні", – розповів співрозмовник агентства. Проте захист Савченко заявила, що їй поки нічого не відомо про майбутній обмін.

"Мені нічого про це невідомо. Моєму колезі Марку Фейгину теж. Думаю, вам краще звернутися до офіційних представника держави", – заявив адвокат Микола Полозов.