Український телеведучий і блогер Андрій Пальчевський розповів про позитивні зрушення, які він помітив в Україні.

Відповідне відеозвернення з’явилося на його сторінці в Facebook.

Перш за все хорошою новиною Пальчевський назвав залишення під вартою заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака.

«Я з хорошими новинами. Перше. Гримчака залишили під вартою. Друге. Він уже зізнався, що йому пропонували хабара набагато більше, ніж один мільйон. Та й коню зрозуміло, більше ніж один мільйон. І просто проголосувати він повинен був майже за 10 міліонів. Це до речі має бути в увазі нашого нового президента Володимира Зеленського, армія депутатів якого зараз буде піддана цьому випробуванню», – заявив Пальчевський.Також він звернув увагу на те, що Національне антикорупційне бюро оголосило екс-главу Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг Дмитра Вовка в міжнародний розшук після того, як підготувало йому підозра у справі “Роттердам +”, яке призвело до майже 19 млн збитків.

“Хороша новина. Головна новина за цей тиждень, що оголосили в розшук Вовка. Того самого, який нашого Петю з’їсть. Цей Вовк, який керував тарифами і схемою “Роттердам +” і буде тією людиною, яка буде головним обвинувачем Петра Олексійовича Порошенка і Рената Леонідовича Ахметова, які, схоже, займалися цією схемою», – зазначив Пальчевський.

Бізнесмен упевнений, що другий розв’язав війну, а перший зробив все для того, що вона тривала, щоб схема “Роттердам+” приносила божевільні гроші своїм виконавцям.