Голова фракції “Блок Петра Порошенка” у Верховній Раді 8-го скликання Артур Герасимов вважає, що такі політичні сили як “Слуга народу”, “Голос” та “Батьківщина” у новому парламенті тісно співпрацюватимуть.

Про це Герасимов сказав журналістам після засідання підготовчої групи щодо роботи Верховної Ради України ІХ скликання, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Сьогодні ми побачили прообраз нової коаліції. І ми чітко бачимо, що це буде ”Слуга народу”, як на мене, “Голос” та “Батьківщина”. Чому? Тому що одна справа — це політичні заяви під час ефірів, а інша справа — коли конкретними кроками підтверджуються чи не підтверджуються певні дії. Так от сьогодні як раз коли розподілялися монобільшістю посади серед, у тому числі, й опозиційних (політсил – ред.) ми побачили, що деякі з них зовсім не опозиційні. Тому бачимо, що йде тісна співпраця”, – сказав Герасимов.

Водночас він зазначив, що у рамках сьогоднішнього засідання таки вдалося вирішити низку важливих питань.

23 серпня під час чергового засідання Підготовчої депутатської групи було затверджено перелік комітетів – його винесуть на голосування Верховної Ради України IX скликання. Загалом там буде 23 комітети, на головування в 21 з яких претендує партія “Слуга народу”. Голова партії “Слуга народу” та можливий наступний очільник парламенту Дмитро Разумков заявив, що іншим фракціям віддадуть головування у чотирьох комітетах Ради та тимчасовій комісії з питань ветеранів.