18 жовтня тіло Андрія Павлова в квартирі загиблого на вулиці Черняховського виявив друг. Про це стало відомо за інформацією від співробітників правоохоронних органів, які зараз перебувають на місці події.

Мертвого Андрія Юрійовича близько 16:30 знайшов його друг. При цьому, за наявною інформацією, ще сьогодні вранці Андрія Павлова бачили живим.

Людина на ім’я “Андрій Павлов” вказана у декларації тоді ще радника міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова. Андрій Павлов був власником квартири, яку майбутній мер міста вніс у свою декларацію.

Павлов Андрій Юрійович був молодшим братом загиблого 15 серпня за досі не встановлених слідством обставин мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, чию смерть нещодавно почали розслідувати за статтею «Умисне вбивство». Андрію Павлову було 46 років.

Чи є смерть насильницькою, поки не повідомляється.

Мер Кривого рогу був членом партії «Опозиційна платформа – За життя».

За словами журналіста Олексія Тармузіна, Андрій Павлов страждав від алкоголізму і міг померти в результаті запою.

«Брат Костянтина Павлова знайдений мертвим. Андрій Павлов страждав від алкоголізму і помер, судячи з усього, в результаті запою у себе в квартирі.

Сьогодні весь день йому було погано, чоловіка рвало. Все це підтверджує його друг. Ніякого криміналу. Розходимося.

Я, звичайно, розумію, що зараз «сімейці» буде вигідно розганяти про «на нас тиснуть, але ми здужаємо» і продовжувати робити з покійного мера страждальця і месію, але тут випадок не той»,-написав журналіст.

15 серпня у селі Вільне під Кривим Рогом міського голову Кривого Рогу Костянтина Павлова знайшли мертвим з вогнепальним пораненням грудної клітини.

О 16 годині тіло Костянтина Павлова знайшов його помічник на порозі будинку. Поруч із тілом лежала зброя. Про це повідомив радник Костянтина Павлова, Андрій Гальченко.

За словами Андрія Гальченка, радника Павлова, рушниця належить самому загиблому. Андрій Гальченко розповідає: Павлов разом із родиною був на відпочинку, проте вирішив повернутися на день раніше за інших. Дружина не могла із ним зв’язатись, тому попросила помічника перевірити.

Президент України Володимир Зеленський у своєму фейсбуці повідомив, що взяв розслідування справи під особистий контроль.