Біля Адміністрації президента України  пройшла  акція "Чесний вибір – проти підкупу", організована волонтерським рухом кандидата у президенти Анатолія Гриценка "Чесних більше". 

Як заявили організатори акції, захід "присвячений підкупу виборців чинною владою та протидії цьому". 

Як заявив екс-нардеп, член координаційної ради ПП "Громадянська позиція" Єгор Фірсов на своїй сторінці у Facebook,  окрім акції у Києві плануються подібні заходи у регіонах. Подаємо його слова в оригіналі:

Сьогодні відбулася хода "Чесний вибір – проти підкупу". Люди прийшли під адміністрацію Порошенка, щоби висловити свій протест проти намагання вибудувати сітку підкупу. Щодня ми отримуємо інформацію, що свідчить про намагання Порошенка купити собі другий термін. По всіх куточках країни йде маштабне "соцопитування" після якого, людям пропонують підписати "угоду-особисте зобов'язання", проголосувати за Порошенка і отримати 1000 гривень.

На своїх рекламних бордах Порошенко пише про "реальні справи". Але найбільшою своєю реальної справою Порошенко схоже обрав саме підкуп. Тому ми префразували слоган Порошенка, наблизивши його до реальних справ, а не його брехливих обіцянок про чесні вибори.

Це перша наша акція, але далеко не остання. Ми зупинимо тотальний підкуп! На черзі акції у регіонах і миттєва реакція на інформацію про купівлю голосів. Це шахрайство треба спинити, ми розірвемо сітку Порошенка і не дамо скупити голоси виборців!

Варто зазначити, що нещодавно проводилось опитування. Більшість опитаних українців (58%) виступають проти такого виду агітації політиків, як «матеріальна допомога».

Про це йдеться у результатах опитування Соціологічної групи «Рейтинг»

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«15% респондентів позитивно ставляться до ситуації, коли під час виборів деякі політики допомагають матеріально виборцям. 23% займають нейтральну позицію у цьому питанні. Водночас більшість (58%) – проти такого виду агітації», – йдеться у результатах дослідження.

При цьому відносно більше тих, хто позитивно або нейтрально ставиться до матеріальної допомоги кандидатів під час виборів, у Кіровоградській, Хмельницькій, Чернігівській та Одеській областях, найменше – у Тернопільській.