Екс-главу адміністрації п’ятого президента України Петра Порошенка Ігоря Райніна обрали головою харківської обласної організації “Опозиційна платформа – За життя”.

Призначення відбулося 27 листопада в партійному офісі осередку в Харкові.

Сам Райнін також підтвердив своє призначення.

“Тут потрібно застосувати зусилля, відкинути ті чи інші амбіції, ті чи інші, якісь інші моменти, об’єднуватися, йти, перемагати в місцеві ради, для того, щоб бути корисними, потрібними для звичайної людини, для пересічного українця. Можу вас запевнити, що всі мої сили і вміння, досвід будуть підпорядковані цій меті. У кожному з вас я бачу свого друга, партнера, товариша і ви мене теж не розчаровуйте. Дякую за підтримку, Юрій Анатолійович, спасибі ще раз”.

Про його плани на місце керівника місцевого осередку партії Льовочкіна-Медведчука “Опозиційна платформа – За життя” йшлося в матеріалі “Життя колишніх. Чим займаються люди Порошенка: Ложкін і Райнін”.

Зазначалося, що на початку жовтня глава МВС Аваков “відмовив” Райніна від ідеї переходити до ОПЗЖ. Але в листопаді співрозмовники у партії Льовочкіна не виключали, що їхні лави можуть таки поповнитись главою адміністрації Порошенка.