Президент Володимир Зеленський закликав українців відповідально ставитися до дотримання масочного режиму і соціальної дистанції, оскільки після ослаблення Коронавірусного карантину в країні люди розслабилися, а сам вірус нікуди не подівся. Таку заяву глава держави зробив на сьогоднішній нараді, щодо запобігання поширенню коронавирусної інфекції за участю представників Кабміну і правоохоронців, повідомляється на сайті президента.

Уточнюється, що влада країни стурбована зростанням кількості хворих і масовим недотриманням правил карантину після його пом’якшення.

“Ослаблення карантину врятують економіку, але не забувайте, що коронавірус нікуди не зник, і від нього треба і далі рятувати життя. Жорсткий карантин був недаремним, впевнений, що він врятував багато життів. Однак і в подальшому щодня у нас вмирають люди від коронавірусних ускладнень . ми не хотіли б знову повертатися в такі жорсткі рамки. Тому тримаємо руку на пульсі щодо розвитку подій і нагадує людям, що правила соціального дистанціювання і масочного режиму повинні діяти. І поки, на жаль, ми не можемо дозволити собі масові розважальні заходи “, – заявив Зеленський.