Дискусія народної депутатки від “Європейської солідарності” Ірини Геращенко і голови Хмельницької облдержадміністрації Дмитра Габінета довкола забезпечення медиків костюмами може вийти за рамки “Фейсбуку”.

А все почалося 4 червня з допису політика. Нардеп від партії Порошенка поглузувала з президента Володимира Зеленського під час інспектування Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ. Також дорікнула йому у невиплаті 300% надбавки, додавши, що медики, які сфотографувалися із главою держави, начебто були одягнені в медичні костюми від “Європейської солідарності”.

✅Брифінг голови облдержадміністрації Дмитра Габінета щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції

Posted by Хмельницька обласна державна адміністрація on Friday, June 5, 2020

“І ось Зеленський , в Хмельницькому, в лікарні, з медиками, яким влада так і не виплатила 300% обіцяної надбавки, радісно усміхається на фоні цих самих лікарів , які одягнуті в … в захисні костюми від Порошенка з нашими лого. Так мило”, – написала Геращенко.

Очільник Хмельниччини Дмитро Габінет відреагував на її закид. За його словами, нардеп Ірина Геращенко відверто збрехала.

“Для початку пані Геращенко треба було подивитися репортажі, в яких висвітлювався візит президента на Хмельниччину. По-перше, неправдою у її дописі є те, що ми зустрічалися з лікарями. Що стосується зустрічі з вірусологами обласного лабораторного центру, то мушу розчарувати пані Геращенко: на лікарях не були костюми, які передавала “Європейська солідарність”. Вони були одягнені в захисний одяг, придбаний за бюджетні кошти. Взагалі я не знаю жодного випадку на території Хмельниччини, щоб за час пандемії “Європейська солідарність” щось передавала до лікувальних закладів області, які визначені базовими у боротьбі з COVID-19. Також мушу сказати, що наприкінці березня до нас з усним повідомленням зверталися певні особи, щоб ми за підписом голови Хмельницької ОДА підготувати лист-прохання на партію “Європейська солідарність” і попросили допомогу. Наголошу, що ми ні до кого не зверталися за допомогою, а ті, хто хотів допомагати, відгукнулися самостійно. Тому допис (Ірини Геращенко – НГП) від початку й до кінця є неправдивим. За винятком факту приїзду президента Володимира Зеленського до Хмельницької області”, – заявив голова ОДА на брифінгу.