Після відвідин Києва главою міністерства оборони США Ллойдом Остіном Росія почала дуже нервувати через вступ України у НАТО. Тепер Кремль боїться.

У Росії неабияк занепокоєні такими обставинами, адже вступ України у НАТО може нашкодити Росії. 

Проте держава-агресорка пообіцяла зробити все, щоб мінімізувати для себе негативні наслідки можливого зближення України з НАТО. При тому у Путіна визнали, що не можуть перешкоджати вступу України в Альянс, передає 24 канал. 

У мене немає сумніву, що у разі подальшого зближення України і НАТО, в Росії буде зроблено все, що необхідно,
– заявив речник Путіна Дмитро Пєсков. 

Варто додати, що Путін публічно сказав, що глава Пентагону Ллойд Остін своїми заявами фактично відкриває Україні двері в НАТО. Він зауважив, що ніхто з членів альянсу не висловлюється проти перспективи вступу України в НАТО.

Нещодавно Росія фактично розірвала контакти з НАТО. Вона оголосила, що з 1 листопада припинить роботу свого постійного представництва при НАТО в Брюсселі. Також вона анонсувала закриття інформаційного бюро альянсу в Москві.

Втім, у Росії впевнені, що немає нічого страшного у такому. Додаючи, що НАТО – агресивні.

Агресивна позиція НАТО ніколи не була секретом. Це блок, який був створений проти нашої країни. І ніякі миролюбні заяви, ніякі камуфляжі цієї агресивної спрямованості НАТО не здатні приховати справжнє призначення цього блоку,
– сказав Пєсков.