В окупантів більше немає сил наступати.

Росіяни на більшості напрямків фронту змінили свою тактику. Якщо раніше вони намагалися йти в атаку, то зараз усе змінилося, повідомляє Міноборони Великої Британії.

Упродовж останніх тижнів спостерігається дещо інша активність ворога. Під загрозою контрнаступу ЗСУ, окупанти перейшли до оборони.

Згідно з даними відомства у Великій Британії, відповідні рухи спостерігаються щонайменше шість тижнів. Сухопутні сили Росії працюють над новою стратегією. Мовиться про довгострокову оборону на більшості ділянок лінії фронту на території нашої держави.

Як зазначають у розвідці, на це є логічні причини. Ворог міг реально оцінити стан речей. Передовсім – свого матеріального забезпечення та підготовленості.

Як відомо, “мобіків” на війну відправляють подеколи без нічого. Всі бійці рф – “гарматне м’ясо” для самого ж командування рф. Адже бойовий досвід у них відсутній. Тож єдиний спосіб відтермінувати програш у війні – сісти міцно в оборону.

Втім, оперативний план окупантів залишатиметься вразливим. І на це аж ніяк не вплине можливість сформувати довгострокові оборонні лінії.

Крім того, загарбникам буде вкрай складно знову перехопити ініціативу. Для цього необхідно буде відновити якісніші, мобільні сили. Бійців, які зможуть динамічно протидіяти проривам з боку ЗСУ. У розвідці вже мовчать про можливість росіян, у нинішніх умовах, проводити широкомасштабні наступальні операції. Адже в окупантів усе дуже погано.