Порошенко збирає на День Незалежності свій парад мілітаристів, де він буде головною дійовою особою. Парадоксально, але Порошенко за часів президентства фактично створив «український Талібан».

Про це пише Телеграм-канал ТАЙНЫ ДЕПУТАТА.

При ньому розцвіли парамілітарні угруповання, які дуже швидко почали наводити свої «порядки» на вулицях: обкладати даниною бізнес, рейдерити підприємців, залякувати політичних опонентів, кришувати забудовників, бити журналістів.

Більшість з угруповань діють за межами закону і не мають нічого спільного із захистом національних інтересів. Вони добре організовані і озброєні, фінансуються з тіньових кас.

Порошенко було наплювати, чим це може закінчитися, якщо ситуація вийде з-під контролю.

Але тепер він відхрещується від участі в створенні таких організацій і навіть спонсорує багато з них, РОК, частково вкладаючи в Нацкорпус. Він прекрасно розуміє, що дестабілізація ситуації в країні у стані війни зіграє йому на руку. Порошенку дуже потрібні бійні на вулицях.

Телеграм-канал Недоторкані пише, що в Порошенко вже традиційно свій парад на День Незалежності. Своя Покрова, свій Новий рік з привітаннями від самого себе.

Петро Олексійович, ви хіба не помічаєте, як заганяєте себе в кут, з якого не зможете вийти?

Як відомо, День Незалежності України цьогоріч святкуватимуть під гаслом «Ти у мене єдина». У програмі — військовий парад, концерти, «саміт перших леді та джентльменів».

Програму святкувань опублікувала пресслужба Офісу президента. Заходи з нагоди Дня Державного прапора та 30-річчя незалежності триватимуть з 22 до 24 серпня.

«У ці три дні по всій країні відбудеться понад 150 подій, приурочених до 30-річчя незалежності України. Всі вони будуть об’єднані слоганом «Ти у мене єдина», який символізує бачення незалежності України як мрії, якої прагнули досягти багато поколінь українців», — зазначили в ОПУ.

Так, 22 серпня за участю Президента Володимира Зеленського відбудеться вручення відзнаки «Національна легенда України».

23 серпня, у День Державного прапора України, у географічному центрі нашої країни в Черкаській області за участю Глави держави відбудеться урочисте підняття синьо-жовтого стяга – символу нашої незалежності. Урочистості пройдуть у всіх областях країни.

Також у цей день у Києві відбудеться установчий саміт ініціативи Президента України «Кримська платформа», яка об’єднає всі наявні національні та міжнародні зусилля з деокупації українського півострова.

Цього ж дня відбудеться саміт перших леді та джентльменів «М’яка сила у новій реальності», який ініціює дружина Президента України Олена Зеленська.

Крім того, 23 серпня запланований святковий концерт для лідерів держав у Національній опері України за участю легенд опери та балету.

У День Незалежності України, 24 серпня, на центральній вулиці столиці відбудеться святковий парад Збройних Сил України, що символізуватиме силу нашої незалежності. Заплановані заходи за участю представників і техніки всіх сил сектору безпеки і оборони України та країн-партнерів.

Цього ж дня відбудеться концерт італійського співака Андреа Бочеллі.

Увечері 24 серпня на НСК «Олімпійський» розпочнеться святкове шоу «Незалежність у нашій ДНК. День незалежності країни», у якому візьмуть участь естрадні зірки, артисти опери та балету, а також симфонічний оркестр.