Друзі, тут представники “Прямого” і партії Порошенко почали голосно кричати про те, що національна рада з питань телебачення і радіомовлення, та й взагалі вся влада, тиснуть на їх улюблений телеканал.

Такими словами розпочав своє повідомлення юрист і блогер Михайло Шнайдер. Передаємо його слова прямим текстом:

Ці діячі розповідають про те, що це є проявом цензури і що Нацрада не реагує на порушення в діяльності проросійських телеканалів.

Ну, а насправді телеканал “Прямий” отримав попередження за те, що телеведучий Сергій Поярков допустив грубу лайку в ефірі.

А якщо говорити об’єктивно, то національна рада з питань телебачення і радіомовлення реагує на порушення з боку всіх мовників, незважаючи на те, хто власник і чиї політичні інтереси цей мовник обслуговує. Наприклад, 14 січня цього року, Нацрада винесла попередження телеканалу “ZIK”, який пов’язують з Віктором Медведчуком. Кілька тижнів тому попередження отримав і телеканал “НАШ”.

Друзья, тут представители “Прямого” и партии Порошенко начали громко кричать о том, что национальный совет по вопросам…

Опубліковано Mihail Shnayder Пʼятниця, 15 січня 2021 р.

Показово, що на захист телеканалу “Прямий” встали в основному представники партії Порошенко і його політичні соратники. Вже один цей факт абсолютно чітко показує в якому руслі працює цей канал. Йдеться – виключно про політичну агітацію.

А стандарти журналістики, неупередженість, всебічне уявлення інформації, для цих персонажів просто порожні слова.

Однак, “Прямий” роками вільно працює і ніхто цей канал не закрив і не обмежив право його телеведучих на роботу, як це робив сам “Гетьман”, зокрема з Савіком Шустером. І якби телеведучий Поярков просто дотримувався етичних і професійних стандартів журналіста в телеефірі, то телеканал “Прямий” не отримав би цього попередження.

Ну і на завершення хотілося б сказати, що було б коректно, якби захисники телеканалу з орбіти Петра Олексійовича, нарешті пояснили всім нам, як цей телеканал взагалі перейшов з рук сина Януковича в руки Порошенко і чому ця власність замасковані під формальну власність людини з кола колишніх регіоналів – Володимира Макеєнка?

І якщо телеканал оформлений так непрозоро, то це може бути свідченням лише того, що він потрібен лише як інструмент для агітації та передвиборчої реклами.

Так що робимо висновки, друзі.
Хоча тут і так все гранично ясно і однозначно.

Відзначимо, раніше ми писали про те, що національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні розглянула два питання щодо телеканалу “Прямий” і по одному з них оголосила санкцію “попередження”.

Як повідомляє “Детектор Медіа”, перевірку висловлювань Пояркова Нацрада призначила ще в січні 2020 року, але розглянули її результати тільки зараз.

Зокрема, 9-го січня минулого року Нацрада отримала звернення від якоїсь громадянки Касьяненко зі скаргами на Пояркова, “який ображав честь і гідність Володимира Зеленського, членів його сім’ї, громадян України, окремі етноси і вживав нецензурну лайку”.

За результатами моніторингу, в зазначеному ефірі авторської програми “Поярков News” від 27 грудня 2019 роки її ведучий дійсно назвав Володимира Зеленського “маленьким чмом”, “криворізьким сц*кунятком” та іншими подібними назвами, а його батька назвав “тупим”.