Керівник Генеральної прокуратури України Руслан Рябошапка заявив, що народні депутати Верховної Ради України від «Слуги народу» не є повністю недоторканними людьми

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка запевнив в ефірі програми Свобода слова на ICTV, що його відомство намагається працювати безвідносно політичної приналежності фігурантів або суб’єктів кримінальних розслідувань.

За словами керівника ГПУ, в даний час не варто говорити про те, що Офіс президента або ж сам Володимир Зеленський, або ж якісь інші люди впливають на Генеральну прокуратуру України.

«Говорити про те, що на нас тисне президент або офіс президента, мені здається, що це не зовсім правильно», – сказав Рябошапка.

Він також зазначив, що в разі потреби до відповідальності легко можуть бути залучені і народні депутати від фракції «Слуга народу». Генеральний прокурор нагадав, що вже йде перевірка через одне опубліковане листування народного депутата Медяника. Він пояснив, що вже зовсім скоро будуть оприлюднені в засобах масової інформації результати листування.

Також раніше повідомлялося, що народні депутати, які зловлять на корупції, відповідатимуть за всією суворістю закону. Про це в ефірі ток-шоу “Право на владу” заявив глава ГПУ Руслан Рябошапка

Ймовірно, що нардеп від “Слуги народу” В’ячеслав Медяник, якого спіймали на скандальному листуванні в Раді, не зможе вийти сухим з води.

Зокрема, Руслан Рябошапка дав чітко зрозуміти, що народні депутати, помічені в корупції, будуть нести кримінальну відповідальність.

Генеральний прокурор підкреслив, що на сьогоднішній день в ГПУ ж немає ситуації, при якій був “свій прокурор”, який “вирішував” певні справи. Рябошапка також заявив, що його заступник Віктор Трепак не має відношення до скандалу.