Пасажирський літак Boeing 777 авіакомпанії Air India, що летів із Делі до Сан-Франциско, приземлився в російському місті Магадані через проблеми з двигуном. На борту авіалайнера перебувало 216 пасажирів та 16 членів екіпажу.

Про це 7 червня повідомив CNN.

За інформацією ЗМІ, пасажирів, серед яких є американські громадяни, розмістили у місцевому гуртожитку, який їм заборонено покидати. Вони також не можуть користуватися банківськими картками, щоб придбати собі їжу.

Як повідомив російський опозиціонер Марк Фейгін, пасажири літака кажуть, що опинилися в справжньому пеклі.

“Уявіть собі, і це кажуть індуси, в яких в країні теж багато проблем. А тепер зрозумійте, в якому стані Магадан. Це реалії путінської Росії. Просто жах» – додав Фейгін.

Відомо, що Air India відправить інший літак, щоб забрати пасажирів і доправити їх з Магадана до Сан-Франциско. Літак повинен вирушити до США у четвер, 8 червня, за умови “необхідних дозволів”.

В авіакомпанії також повідомили, що в Магадані немає персоналу Air India, пасажири отримують підтримку через “цілодобовий зв’язок” з Генеральним консульством Індії у Владивостоці – місті приблизно за 5000 кілометрів на південь від Магадана.

США заявили, що стежать за ситуацією.

“Ми знаємо про рейс, що прямував у США, якому довелося здійснити аварійну посадку в Росії, і ми продовжуємо уважно стежити за цією ситуацією”, — підкреслив заступник речника Держдепу Ведант Пател.