Міхеіл Саакашввілі не сидіть без діла. Реформатор активно продовжує свою діяльність. Цого разу він докладе всіх зусиль, щоб вирішити колосальну для країни проблему.

Про це повідомив сам політик.

“Сьогодні оглянули завод “Антонов” разом з його керівником Олександром Донцем. Масштаби підприємства, звісно, вражають, так само як і його виробнича форма.

З іншого боку, не можна закривати очі на те, що підприємство знаходиться в дуже складній ситуації через втрату ринків збуту і потрібно зробити все можливе, щоб це не стало причиною його закриття, – заявив він.

“Україна зберігає шанс залишитися розвиненою країною першого світу і не перейти в ешелон країн третього світу, поки існують заводи Антонова, Південмаш, Моторсіч, Харківський авіаційний завод. Як тільки ми втратимо ці підприємства, шлях повернення буде дуже довгим і стане можливим тільки через кілька поколінь.

Тому зараз всі ми маємо докласти зусиль, щоб їм допомогти. Як мінімум не допускати необдуманих рішень, про які згодом доведеться гірко шкодувати, – запевнив політик.

Відзнаичимо, як раніше заявив політик, президент України Володимир Зеленський за рік своєї діяльності зміг не втратити своїх позитивних якостей і не змінитися в гіршу сторону.

Ще одним його досягненням є те, що лідер країни ставить себе на рівні з народом і не демонструє пиху. Таку думку висловив голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі під час ефіру ток-шоу “Право на владу”.

“Зеленський за цей рік … мені здається, найголовніше його досягнення – що він не зкурвився, що він не став злодієм. У нього не з’явилося “любих друзів”, він не бере участі в корупції. А це дає мені надію, тому що риба гниє з голови. Якби я сумнівався хоч трішки, що є найменше, що його компрометує, то звичайно ж, ні я, ні багато з порядних людей, які хочуть допомагати, взагалі і близько б не підійшли.

Друге його досягнення за цей час – те, що влада не керує страхом. Вона не керує репресивними методами, вона не розмовляє зі своїм народом якось зверхньо, якось принижено. Зеленський поставив себе на рівень з народом”, – сказав Саакашвілі.

Також очільник Виконавчого комітету реформ пояснив, що погодився обійняти урядову посаду, бо впевнився, що Володимир Зеленський хоче здійснювати реформи в України.

“По-перше, Зеленському жодна соломинка не потрібна була – у нього не такі погані справи. По-друге, звичайно, я б не погодився бути “весільним генералом”.

Те, що зовнішні сили спробували якось його зупинити, – це показує, що він діє як глава незалежної країни, як людина, впевнена в собі. Я не чиновник, я збираюся допомогти йому. Якби я не бачив, що Зеленський хоче реформ, хоче змін, я б не погодився на роль “весільного генерала”, – додав Саакашвілі.