Потрібно уважніше придивлятися до “рекомендацій ЄС” і G7, серед яких як мінімум 3 країни, м’яко кажучи, дивляться на Росію – Німеччина, Франція, Італія, пише політичний та економічний експерт Тарас Загородній.

Днями вийшло цікаве інтерв’ю посла Німеччини в Україні. Багато цікавого вона нарозказувала.

Не буду зупинятися на казках, про те як вони за нас переживають з приводу того, що буде з нами після запуску Північного потоку-2 і як вони допомагатимуть нам розвивати “водневу енергетику”. Після Будапештського меморандуму в ці казки якось слабо віритися.

Цікавим виявився пасаж з приводу відмови постачати зброю в Україну.

Як виявилося, чисто з гуманітарних переживань через те, що нашу землю топтав чобіт німецького солдата. Дослівно цитата звучить так:

Відповідаючи на запитання, чому Німеччина, один із найбільших світових експортерів зброї, відмовляє Україні в постачанні озброєння, посол сказала, що “для Німеччини історично Східна Європа – особлива частина світу, ми всі були виховані з ідеєю, що німецьких солдатів, німецької зброї тут ніколи не буде”.

Аж сльоза навернулася на щоку від чутливості німців. Тобто, до 14 року Росії спокійно собі продавали й нічого їх не мучило. Угорщині зараз постачають зброю на 1,2 млрд євро теж не сильно мучаться (до речі, Угорщина негласно теж підтримує Росію (який збіг! Треба ж!) з багатьох питань). Причому Угорщина не приховує територіальних претензій до України (знову ж таки дивовижний збіг позицій з Росією).

Ну, я вже мовчу про те, що Німеччина чомусь не має такої чутливості в питанні поставок зброї Ізраїлю…

Що це означає? Це визнання реального факту того, що вони в одній упряжці з Росією і розводять нас на пару. Це не погано і не добре. Зброю самі зробимо і є купа країн, з якими ми можемо увійти в кооперацію. Це означає, що потрібно уважніше придивлятися до “рекомендацій ЄС” і G7, серед яких як мінімум 3 країни, м’яко кажучи, дивляться на Росію (Німеччина, Франція, Італія). Особливо це стосується економічних питань. Спільне удушення України влаштовує всіх (за рахунок квот, істерик навколо закону про локалізацію виробництв в держзакупівлях та іншої єресі). Їм цікава деіндустріалізована країна, яка не зможе чинити опір.

Це непогано і не добре.

Пора дивитися на світ реально. І менше слухати дурниці. Особливо в частині вимог ЄС отримати контроль над нашими стратегічними підприємствами у вигляді приватизації й т.д. Розвал “Укрзалізниці” під чуйним керівництвом каламутної Наглядової Ради тому приклад. І так усюди.

Наш національний інтерес повинен бути в пріоритеті. Як він в пріоритеті у ЄС і росіян. Ми не 100 доларів, щоб усім подобатися.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.