Валерія Гонтарева приголомшила українців несподіваним поверненням. Новина про те, що екс-глава Національного банку створила стартап компанію «Медікіт» миттєво розлетілася по Інтернету і підняла хвилю обурення.

Українці впевнені, що після всього, що Гонтарева сдела з економікою України, її потрібно судити.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

«Гнати сраним віником!!!! доки ця…. буде псувати нам життя????», “Повернулася зробити долар по 40”, «Паскуда», «А в СІЗО вона не хоче посидіти для початку?», «Розтерзати на дрібні шматочки», «Як приїде – відразу заарештувати за всі її махінації!», «Зовсім берега втратили!!!», «Ханижка не вгамується», «Не спилася?! Шкода… »,« У цивілізованій країні її б чекала шибениця», «Ще мало??? І не подавиться ж», – пишуть в мережі.

Як стало відомо, Валерія Гонтарева стала стартапером, створивши компанію «Медікіт», яка є онлайн-майданчиком, що сполучає пацієнтів і лікарів. Компанія буде пропонувати пацієнтам миттєву онлайн-консультацію лікарів, а також виклик лікаря додому через інтернет.

Відзначимо, український журналіст Олександр Дубінський розкрив цікаві деталі нового стартапу Гонтаревої, посилаючись на листування її сім’ї. Так, журналіст стверджує, що компанія створена на прохання сина екс-глави НБУ Антона Гонтарева.

«В одній із цих переписок Антоша Гонтарев (йому далеко за тридцять) просить маму з татом зробити йому бізнес, щоб він не був як лох. І ось власне, щоб синочок ні, як лох, йому створюють компанію «Медикит», – заявив Дубинський