Слідчий суддя Вінницького міського суду Вінницької області 16 січня 2019 року задовольнив два клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно раніше неодноразово судимого 41-річного чоловіка та 25-річної жінки, які підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України – залишення в небезпеці.

У рамках досудового розслідування стало відомо, що підозрюваний, який проживав з 25-річної жінкою та її однорічним сином, наніс травми дитині, через те, що хлопчик плакав. Від отриманих травм дитина через декілька днів померла. Свідком вказаних подій була мати, яка, у свою чергу, не надала жодної допомоги своєму сину.Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Дослідивши матеріали клопотання, суд застосував до підозрюваних запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів без визначення розміру застави, оскільки в результаті вчинення кримінального правопорушення настала смерть дитини.

Наразі тривають слідчі дії.‡агрузка...