Російські окупанти серйозно стурбовані через пошкодження літака ДРЛС А-50 на білоруському аеродромі “Мачулищі”. Є непідтверджена інформація, що вони планують вивезти усі свої літаки на територію Росії.

Про це розповів засновник ініціативи BYPOL Олександр Азаров. За його словами, диверсію організували білоруські партизани.

На початку повномасштабного вторгнення вони проводили рейкову війну проти російських окупантів на території Білорусі. Деяких учасників затримували і навіть стріляли по них на ураження. Тому диверсії на рейках призупинили і почали готуватися до інших операцій.

Окупанти можуть забрати свої літаки на територію Росії
Як наголосив Азаров, самопроголошений президент Білорусі Алєксандр Лукашенко разом з силовиками зараз у шоковому стані. Вони досі не дають коментарів у державних ЗМІ щодо цього інциденту.

Зараз силовики намагаються відшукати виконавців диверсії і навіть затримують людей в населених пунктах поблизу Мачулищів. Однак партизани, які скоїли цю операцію, вже успішно виїхали з території Білорусі.

Шляхи евакуації строго засекречені. Нехай силовики здогадуються, як це сталося. На пунктах пропуску зараз посилені наряди. Силовики в цивільному намагаються встановити причетних,– зазначив Азаров.

Він додав, що для ураження літака А-50 використали два саморобні дрони-камікадзе, які пошкодили середню та передню частину цього повітряного судна. Вже була навіть інформація, що Росія забрати власні літаки з території Білорусі. Але вона поки не підтверджена.