Президент країни Володимир Зеленський відреагував на публікацію видання Washington Post про те, що експрезидент США Дональд Трамп має намір змусити Україну відмовитися від частини своєї території у разі повернення до влади, а також прокоментував історію про переговори з Кремлем.

Зеленський зазначив, що не вірить в чутки та готовий обговорювати будь-які плани Трампа лише під час його візиту до Києва.

Про це Зеленський заявив у інтерв’ю NBC News. Водночас він підкреслив, що важливо лише справедливе завершення війни.

Глава держави зазначив, що не слід вірити обіцянкам російського диктатора Володимира Путіна ні в якому випадку. Путін ніколи не дотримується своїх слів, і це було доведено неодноразово.

«Я президент держави, яка воює, і в чутки слабо вірю. Коли Трамп приїде в Україну і скаже мені свою формулу закінчення війни, тоді я буду її обговорювати. Поки що я знаю лише одне – вірити Путіну не можна. Те, що Путін каже, – це факт, що так ніколи не буде», – наголосив він.

Плани щодо завершення війни повинні базуватися на тому, що Україна залишиться незалежною та демократичною державою.

«Я впевнений, що у цьому зацікавлені всі – і республіканці, і демократи, і Байден, і Трамп», – зауважив Зеленський.

Нагадаємо, що газета The Washington Post повідомила, що замисел Трампа щодо «регулювання» війни полягає в тому, щоб «заохотити Україну передати Крим та Донбас Росії». Видання стверджує, що цю інформацію отримало від осіб, які обговорювали такий план з Трампом або його радниками. Пізніше оточення Трампа відкинуло це повідомлення як фейк.