Через халатність міської влади знову затопило житловий мікрорайон Тяжилів у Вінниці. Там прописаний міністр соціальної політики Андрій Рева, але це місцевим не допомогло, передає Корупція.Інфо

Про це у Facebook написала депутат міськради Ганна Давиденко.

"В суботу 30 червня проста літня злива перетворилося для жителів двох вулиць приватного сектору мікрорайону на справжнє стихійне лихо. Підтопило близько 40 будинків на вулицях Тимошенка та Гната Мороза. Вода стоїть у подвір'ях, позаливало городи, на які вже встигли прилетіти дикі качки. У будинках плавають килими, затопило льохи. Збитків на десятки, а може й сотні тисяч гривень. Люди у розпачі, – пише Ганна Давиденко. – А міська виконавча влада, схоже, байдужа. Знаєте, хто прописаний на Тяжилові? Міністр соціальної політики України пан Андрій Рева. Згадала я його зараз невипадково. Він не лише жив на Тяжилові, а й довгий час працював заступником Вінницького міського голови. Тож добре знав про проблему, через яку затоплює будинки, адже вона стара як світ".

У відповідь на запит депутат отримала відповідь від міськради. Мовляв, відведення опадів має здійснюватися поверхнево — через кювети. Мешканці самі винні у потопах — бо засипали кювети сміттям.

"Чиновники визнають, кювети забур'янені і мають недостатню глибину. Тоді питання: що заважає їм організувати очистку кюветів. Ще у квітні 2016 року просила створити комісію з фахівців, щоб визначитись, як вирішити питання з цими потопами. Але мені відписали, що такої потреби немає, все під контролем. Бачимо, який той контроль", – каже Давиденко.

Під час злив у Вінниці підтоплює будинки не лише на Тяжилові. Така ж проблема є у інших мікрорайонах. Навіть на проспекті, який відремонтували нещодавно за понад 100 млн грн, зауважила депутат.

Популярне: "Я думаю, що таке можливе": Ірина Луценко зробила гучну заяву

"Ремонтувати центральні дороги, проспекти, ставити лавки, відеокамери потрібно. Але ж не втридорога. Бюджет міста – 5 мільярдів гривень. Якщо чесно, з розумом розпоряджатися коштами громади – можна вирішувати проблеми усіх вінничан! Невже там немає грошей, щоб вирішувати проблеми схожі на ті, з якими зіткнулися мешканці цих двох вулиць на Тяжилові", – додає Давиденко.