Відомим пранкерам Вовану (Володимиру Кузнєцову) і Лексусу (Олексію Столярову) вдалося розіграти поки що главу Головного управління Нацполіції Дніпропетровської області, генерала Віталія Глуховеря після скандалу.

Мовиться про затримання спецпризначенцями КОРД патрульних поліцейських, які зупинили автомобіль голови нацполіції Дніпропетровщини Віталія Глуховері за порушення правил дорожнього руху.

Аудіозапис розмови було опубліковано в мережі.

Першим до головного поліцейського Дніпропетровської області додзвонився Вован, який представився громадянським журналістом. Пранкер сказав, що хоче задати співрозмовнику питання щодо його незаконних дій і незаконних дій його співробітників. Глуховеря у відповідь промовив класичну відмовку про підступи російської пропаганди.

"Я вважаю, що це все російська пропаганда. Якщо є якісь питання, будь ласка, приходьте в кабінет, розберемося", – сказав Глуховеря.

Після питання Вована про те, як пов'язана російська пропаганда з тим, що поліцейський порушує закон, генерал попрощався і кинув трубку. Другий пранкер вже прикинувся президентом України Володимиром Зеленським. З цього моменту розмова проходила зовсім по-іншому.

Глуховеря чітко вислуховував всі претензії нібито від глави держави. А пранкер в образі Зеленського жорстко постав на місце скандального главу нацполіції.

Мало того,  останній не  посмів перебивати, чи суперечити президенту. Все, що він говорив, судячи із аудіозапису було: так я зрозумів, все зрозумів. А ще, у відповідь на слова пранкера про заяву на звільнення, той одразу відповів, що зробить все, та ще й у відповідності до чинного законодавства. На цьому аудіозапис обривається. На жаль, яким був кінцевий резульат розмови наразі не відомо.

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський відреагував на інцидент, відео якого у суботу, 27 липня, опублікували у мережі.

"У сучасному світі нічого неможливо приховати", – зазначив президент. І додав, що відео інциденту "шокує цинізмом поведінки представників старої еліти, які дійсно переконані, що вони живуть понад законом".

"Я вимагаю від міністра внутрішніх справ пана Арсена Авакова негайного звільнення громадянина Глуховері з займаної посади, а від голови ДБР пана Романа Труби чекаю швидкого та безкомпромісного розслідування за оприлюдненими фактами", – наголосив Зеленський.

Я хочу попередити всіх чиновників у Києві та по всій країні – від обласного центру до найменшого села – часи безкарності та особливого до вас ставлення, до якого ви так звикли за часів усіх попередніх президентів України, назавжди минули.