PM612image003
Встановлено, що одне з сільських комунальних підприємств надавало послуги з водопостачання та водовідведення фізичній особі-підприємцю, котрий з отриманої води налагодив виробництво фасованої питної води.

Про це повідомляє Корупція Інфо, з посиланням на Львівське обласне управління МВС.

Співробітники управління протидії злочинності у сфері економіки Львівського обласного УМВС припинили незаконний видобуток та фасування води, організоване у одному з населених пунктів Радехівського району. Правоохоронці встановили, що одне з сільських комунальних підприємств надавало послуги з водопостачання та водовідведення фізичній особі-підприємцю, котрий з отриманої води налагодив виробництво фасованої питної води. Таким чином, комунальники всупереч законодавству України реалізовували підземні води.

Також співробітники міліції з’ясували, що підприємець розфасовував воду в антисанітарних умовах у приміщенні, стіни якого були покриті грибком. У подальшому ця фасована питна вода, виготовлена без відповідних дозвільних документів в неналежних умовах, реалізовувалась у торгових точках Львівської області.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від чотирьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Про це повідомили сьогодні, 19 серпня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.
PM160image001 PM332image004 PM489image005 PM790image002