Назар Холодницький переконує, що ЗМІ перекрутили інформацію щодо результатів зустрічі президента Володимира Зеленського з антикорупційними органами. І заявив, що гарант їм жодних строків стосовно доведення ефективності їхньої роботи.

31 травня Зеленський зустрівся з главою НАБУ Артемом Ситником та його колегою із САП Назаром Холодницьким   Є три місяці, щоб зрозуміти можливості НАБУ і САП, – Зеленський , щоб обговорити пропозиції щодо підвищення ефективності роботи органів. Гарант запевнив, що не збирається втручатись у їхню діяльність і висловив свою підтримку антикорупійним органам. Проте зазначив, що є три місяці, щоб зрозуміти можливості НАБУ і САП.

На думку Холодницького, цю фразу треба інтерпретувати в інший спосіб, пише "Інтерфакс-Україна".

ЗМІ трохи перекрутили. Ніякі дедлайни ні президент, ні будь-хто інший не може нам ставити. Тобто, до стінки нас президент не ставив, дедлайни не виставляв. Була розмова про те, що у всіх нас є три місяці, щоб показати зміни в державі,
– пояснив очільник САП. 

Він додав, що Зеленський не передавав ні йому, ні Ситнику жодних "списків, кого садити". А начебто навпаки підтримав незалежність антикорупційних відомств та сказав, якщо з його команди хтось стане підозрюваним, то президентського захисту від Зеленського не дочекаються. 

Холодницький розповів, що гарант запропонував керівникам НАБУ і САП стати частиною позитивних змін в країні. 

"Вважаю, що це нормально. Щонайменше, його пропозицію в такому вигляді я приймаю і абсолютно підтримую", – наголосив очільник САП.

Також, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький побоюється, що Вищий антикорупційний суд (ВАКС) не зможе з технічних причин почати працювати у вересні.

В ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" Холодницький розповів, що результат роботи антикорупційних органів – це вироки в конкретних кримінальних провадженнях, тому ВАКС "краще за будь-яких аудиторів покаже ефективність, а не ефектність роботи як НАБУ, так і САП".

Говорячи про те, чи зможе технічно новостворений суд розпочати роботу до визначеної ним дати (5 вересня), керівник САП сказав: "Минулого тижня у мене була зустріч з головою суду, ми спілкувалися про роботу, проблеми. Якщо Антикорупційний суд залишиться в колишньому приміщенні Печерського райсуду, то з таким матеріально-технічним забезпеченням роботу 5 вересня складно буде розпочати".

Водночас він звернув увагу, що це його особисті побоювання, засновані на тому, скільки часу зайняла технічна організація роботи НАБУ та САП.