Віктор Медведчук, якому Офіс генпрокурора підписав підозру в державній зраді, є хорошим юристом, тому всі звинувачення на його адресу ще належить довести. Таку думку висловив в ефірі програми на телеканалі “Україна 24” відомий журналіст Дмитро Гордон.

“Зеленський виявився дуже міцним горішком, людиною державницькою… Всі кричали: клоун, клоун… перший Медведчук це кричав: клоун, та на що він здатен. Зеленський спочатку зміг домогтися закриття каналів Медведчука, що руйнували українську державність. А потім ми бачимо сьогоднішній крок генпрокурора і глави СБУ, які не побоялися оголосити про злочин, вчинений Медведчуком і Козаком”, – сказав Гордон.

За словами журналіста, з усім, що зроблено, він згоден, “але є одне але”.

“Я дуже хочу, щоб це не був постріл в порожнечу, дуже хочу, щоб підозри, які були висунуті проти Медведчука, були доведені, були аргументовані, і щоб суспільству показали – не тільки нашому суспільству, а й усьому світу – дивіться, ми дали підозру Медведчуку і Козаку на підставі того, того і того, і суд зміг довести те, що ці люди винні. Це для мене вкрай важливо. Тому що просто стрясати повітря… я бачу, скільки стрясають повітря останнім часом всі, кому не лінь. Я дуже хочу, щоб все було аргументовано, обгрунтовано, і з точки зору юриспруденції – бездоганно”, – підкреслив він.

Гордон нагадав, що Медведчук є “блискучим юристом”.

“Якщо там є хоч якісь неув’язки в звинуваченнях, він зробить посміховиськом всіх, хто непрофесійно пропрацював це питання. Тому я хочу, щоб Медведчук був покараний, якщо він винен, згідно із законом. Але якщо по відношенню до нього буде порушено закон, я перший про це скажу. Тому що сьогодні він буде порушений по відношенню до нього, а завтра – по відношенню до вас. А післязавтра – по відношенню до мене. Я хочу жити в країні, де править закон, однаковий для всіх”, – пояснив журналіст .