Як відомо, Україна не збирається чекати, поки росіяни відновлять захист незаконно зведеної переправи. Тому у ніч на 5 грудня у тимчасово окупованому Криму було голосно — жителі півострова повідомляли про звуки вибухів, прольоти ракет і роботу ППО. Керченський міст закритий. Крім того, в деяких районах зникло світло.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

«У районі Керченського мосту немає світла, все в темряві», — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що у Феодосії гриміли вибухи о четвертій годині ранку, потім була стрілянина з чогось великокаліберного. Ще три вибухи пролунали о 6:05, 6:08 та 6:14.

У районі Старого Криму пролунали щонайменше два вибухи.

«Над старим Кримом був проліт, імовірно, ракети в бік Феодосії», — йдеться у повідомленні.

РосЗМІ пишуть, що Кримський міст перекривався вночі на 4 години 12 хвилин.

Рух було зупинено о 3:25, відновлено – о 7:37. На даний момент це перекриття було одним із найтриваліших з моменту першої атаки на Кримський міст у жовтні 2022 року.

Тим часом жителі Криму панікують в соцмережах і кажуть, що нарахували близько 30 вибухів над Керчю, та зазначають, що метою удару по Криму можливо був суднобудівний завод.

«Є відомості, що в Керчі стало зле суднобудівному заводу «Залив» імені Бутоми. Інформація потребує перевірки. На Керченському СРЗ, до речі, будують кілька військових кораблів. А 4 листопада українською ракетою там був знищений новий МРК «Аскольд», — зазначають ЗМІ.

Окрім цього, представник ГУР Андрій Юсов натякнув, що наші Сили оборони можуть атакувати Кримський міст, поки противник зайнятий відновленням оборонних конструкцій.

«Звичайно, ворог цілком справедливо побоюється, що цим скористаються українські Сили безпеки та оборони. Ми не будемо розкривати усі секрети, але їхній внутрішній дедлайн – за два тижні усунути неполадки. Зрозуміло, що Україна чекати теж не буде», – сказав Юсов.

Міноборони РФ в свою чергу заявило про перехоплення і знищення понад 40 нібито українських безпілотників над територією РФ.