Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявив, що не як політик, а як "звичайний чоловік" обурений діями Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), яке очолює Артем Ситник. Про це нардеп повідомив у Facebook., передає Корупція.Інфо.

"Я довго терпів, але сьогодні твердо вирішив, що при першій же зустрічі плюну в рожу Ситнику", – написав він.

За словами нардепа, детективи увірвалися в квартиру його колишньої дружини і намагалися дістати на нього компромат, опитуючи його неповнолітню доньку, а в його тещі в НАБУ запитували, як довго її дочка має статеві стосунки з Мосійчуком.

"Сьогодні детективи НАБУ вирішили допитати колишнього хлопця моєї дружини. Це огидне порпання в брудній білизні не має жодного відношення до боротьби з корупцією. Я не знаю, що ці покидьки хочуть від нього. Людина, яка була присутня в житті моєї дружини до нашої з нею зустрічі, не може мати і не має жодного уявлення про мої справи", – підкреслив він.

На думку нардепа, колишній хлопець його дружини може мати до нього упереджене ставлення і його свідчення не мають цінності для слідства.

"Виклик його в якості свідка має на меті єдине – психологічний тиск на мене та моїх близьких. Я розумію, що пану Ситнику та його іноземним господарям важливо будь-якою ціною провести через парламент рішення про створення Вищого антикорупційного суду", – припустив він.

Популярне: "Брудний і смердючий міністр Омелян…": Помилка української телеведучої взірвала Мережу (ВІДЕО)

Мосійчук додав, що не дозволить ображати своїх дітей, їхніх матерів, його дружину, і рідних йому людей.

"Якщо в антикорупційних органів є будь-які обґрунтовані докази порушення мною чинного законодавства, я вимагаю від них не кошмарити моїх рідних, і не розповсюджувати у ЗМІ компрометуючу мене інформацію, а згідно із законом звернутися до генерального прокурора та внести подання на притягнення мене до кримінальної відповідальності. В іншому випадку я буду вчиняти по-чоловічому: просто битиму обличчя тим, хто зачіпає мою рідню", – підсумував він.


За інформацією НАБУ, нардеп у 2015 році придбав будинок у селі Білогородка Києво-Святошинського району Київської області. Право власності на майно зареєстровано 18 березня 2015 року на водія і парламентського помічника Мосійчука Андрія Дзюбенка.

Уранці 22 грудня 2017 року Мосійчук повідомив, що НАБУ проводить обшуки в його друзів і помічників без присутності адвокатів. У бюро пояснили, що це пов'язано з інформацією про незаконне збагачення нардепа.

Солом'янський райсуд Києва рішенням від 17 січня 2018 року надав НАБУ доступ до інформації про мобільні переговори дружини Мосійчука в межах розслідування кримінального провадження від 10 листопада 2016 року за фактами недостовірного декларування та незаконного збагачення. Мосійчук заявив, що має намір судитися з детективами НАБУ, які дістали доступ до інформації про мобільні переговори його дружини.