Поліція Праги опублікувала відео затримання шістьох іноземців, звинувачених у груповий зґвалтуванні ірландської туристки. Інцидент стався у ніч на 2 квітня в номері готелю, розташованого на вулиці Náprstkova в центрі міста. Чоловіків затримали майже одразу після звернення потерпілої, передає Корупція.Інфо

Оскільки вони відмовилися впустити в номер поліцейських, на місце прибули бійці спецназу, які не стали церемонитися – вибили двері і поклали всіх присутніх обличчям у підлогу. У середу празький суд постановив взяти затриманих під арешт. У разі доведення провини їм загрожує від 2 до 10 років позбавлення волі.

У свою чергу газета Právo довідалася подробиці інциденту. Вік затриманих – від 19 до 23 років. Всі вони – громадяни Алжиру, вирішили подивитися Європу. Друзі прибули до Праги на автобусі з Амстердама 31 березня. За даними видання, всі затримані  із заможних алжирських сімей. П’ятеро чоловіків ще вчаться у вузах, тоді як шостий працює в аеропорту Парижа.

Потерпіла – вчителька з Ірландії 1983 року народження. Вона прилетіла до Праги ввечері 1 квітня в компанії подруг, з якими майже відразу після приземлення вирушила в бар. Там жінка познайомилася з 22-річним алжирцем і після щедрої випивки запросила його до себе в номер. Той відмовився, але зробив зустрічну пропозицію – піти до нього. Ірландка погодилася, повідомивши подругам, куди йде.

«Він мені сподобався, і я хотіла з ним переспати», – пояснила слідчим потерпіла.

Однак після добровільного сексу ситуація різко змінилася.

«Потерпіла більше не хотіла займатися сексом, про що англійською мовою розказала чоловікові. У відповідь він став вести себе грубо й агресивно, намагаючись повторити статевий акт», – йдеться в обвинувальному висновку.

Жінці вдалося відштовхнути коханця, той розізлився і вийшов з кімнати, але незабаром повернувся з п’ятьма друзями. Встигла одягнутися туристка спробувала піти, однак алжирці не дозволили їй цього зробити.

«Я плакала і просила зупинитися. Мені було дуже страшно, і я заплющила очі. Я відчувала, як вони змінюють один одного. Відчувала себе огидно, винила сама себе за дурість. Я думала, що вони вб’ють мене і вирішила не чинити опір», – розповіла потерпіла.

Вона припускає, що в зґвалтуванні брали участь всі шестеро чоловіків, проте не впевнена точно, оскільки тримала очі заплющеними, перебувала в стані шоку. Коли все закінчилося, привів жінку в номер алжирець провівши її до стійки реєстрації.

Всі затримані заявили про свою невинність. Лише двоє з них визнали, що малі секс з потерпілою, але він, нібито, був повністю добровільним.

Популярне: Мінімалка 6200: Кабмін повідомив, коли українці почнуть заробляти більше

«У якийсь момент я втратив над собою контроль. Але всеодно, я не зробив нічого поганого, оскільки вона прийшла добровільно», – заявив головний підозрюваний.

У ході допиту він визнав, що при спробі вчинити статевий акт вдруге ірландка почала кричати «ні». На запитання слідчого, чому це сталося, алжирець припустив, що жінка перебувала під дією наркотиків.