Шоумен Сергій Притула зустрівся зі студентами університету Львівська політехніка.

Про що думає співпродюсер "Вар'яти-шоу", та яким бачить майбутнє країни дізнаєтесь далі.

Подаємо його слова в оригіналі.

Про українську мову

Зменшення кількості російськомовного населення – це цілком природній процес для будь-якої країни пострадянського простору. Процеси українізації є незворотніми. І я не впевнений, що це можна зупинити.

У 2008 році мої друзі кримчани казали: "Та ми не Расія, ми не Україна, ми кримчанє, нам всьо пофігу", а зараз кращих бандерівців у Києві я не знаю. Все змінюється, підростає нове покоління.

Щодо популяризації української мови, то кожен тягнув свою посильну нішу. Жоден міністр культури не зробив більше, аніж зробив Славко Вакарчук своїми піснями. Коли ти збираєш стадіон Краматорська, це круто. Коли україномовний гурт ТНМК – з русифікованого Харкова, це круто. 

Головне, щоб зараз ніхто палки не почав ставити в процеси, які почалися.

Про Свинарчуків

Я думаю, що це має бути показова справа. Я впевнений, що і Генпрокуратура, і СБУ давно знали про всі ці схеми. Вони не могли про це не знати, тому що частина цих силових відомств були учасниками цих схем.

Я розумію, що в будь-якій нормальній, цивілізованій країні після цього розслідування Бігуса, цих людей би вже закрили, а потім вони мали би довести, що вони не винуваті, а не навпаки ми зараз маємо бігати і доводити.

Про політику

Я не згідний, що спорт поза політикою. Я переконаний, що спорт, музика, кіно – це все політика чистої води.

90% українців дупля не ріже, хто за що відповідає в країні. У чиновників різні завдання, різні повноваження, національні обов'язки і можливості.

Коли у встановленому порядку виносять депутату мозок, що в когось у підвалі тече вода і ніхто нічо не робить, то він (мешканець) виносить мозок депутату Верховної Ради. Він не виносить мозги своєму депутату в районній раді, де він живе, він не виносить мозги депутатам Київради, він не виносить мозги меру чи його заступнику по ЖКГ…

Він виносить депутату Верховної Ради, який в принципі має закони приймати, а не розбиратися, чому в тебе вода зібралася в підвалі.

Про Україну

Я бачу майбутнє України не надто веселим для мене, насправді. Тому що я не бачу лідерів думок для зміни глобальних тенденцій, які відбулися. Зокрема відтік робочої сили, старіння нації, зменшення народжуваності.

На кожного такого, як я, який залишився в країні і не виїхав, податкове навантаження не факт, що буде зменшуватися. А зростати теоретично може, тому що кількість бюджетників, яких нам доведеться утримувати, буде тільки збільшуватися.

Я не впевнений, що найближчим часом нам вдасться подолати корупцію, тому що занадто сильна кругова порука, занадто сильні місцеві еліти.

Але нема біди – в нас красиві моря, Карпати гарні, народ працьовитий.  Я своє майбутнє в цій країні бачу – а, якщо я тут буду, то буде веселіше.