РНБО посилює заходи для прихильників соціальної мережі “Вконтакте”. Заборони на її роботу на території України виявилося замало. Тепер Рада планує поставити на облік в правоохоронних органах всіх українських користувачів “Вконтакте”.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данилов на онлайн-конференції “Перспективи діджіталізаціі країни і ризики кібербезпеки” 25 вересня.

“Я хотів би звернути увагу на користувачів, які користуються цим ресурсом, який є забороненим. Це повинна бути їх відповідальність – навіщо вони це роблять і для чого вони це роблять. Справа в тому, що зараз та система, яка починає працювати, – про всіх цих користувачів матимемо розуміння, вони будуть всі на обліку перебувати.

І якщо вони і далі будуть поширювати російську контент на території країни, то вони будуть мати певні проблеми вже безпосередньо з нашою Нацполіцією, з нашими силовими структурами “, – заявив Данилов.

Тг-канал “Жінка з косою” пише, що Зеленський був вкрай незадоволений заявою Глави РНБО Олексія Данилова. Данилов отримав чергове усне зауваження. Готується його відставка.

“Сьогодні Секретар РНБО Олексій Данилов на презентації Глобального центру взаємодії у кіберпросторі заявив, що в Україні будуть ставити на облік тих, хто користується ВКонтакте.

В Офісі Президента вже пішли чутки, що Данилова хочуть давно зняти, тому він гне таку жорстку лінію, щоб «врятувати» себе в кріслі Глави РНБО або після стати опозиціонером до своїх чинних «товаришів».

Всі наші джерела серед політтехнологів кажуть, що дана заява відмінний постріл по рейтингу Слуги Народу на Південному Сході. Десь дуже радіє ОПЗЖ і російські ЗМІ, які сміливо можуть сьогодні розганяти меседж, що в Україні немає демократії і свободи слова, а влада залякує народ “, – йдеться в повідомленні каналу.