У передачі «вДудь» з Юрієм Дудем, український журналіст Дмитро Гордон поділився своєю думкою щодо президентства лідера «95 кварталу» Володимира Зеленського

Так, за словами Гордона, є всі шанси, що гуморист стане главою України, проте яким він буде лідером невідомо.

«Україна – не Росія. У Росії це неможливо, в Україні можливо все. У нас президентом був тричі судимий, двічі сидівший зек. Мова про Віктора Федоровича Януковича, світла йому пам'ять », – зазначив Гордон.

Він також розповів, як намагався отримати пояснення у силовиків і співробітників Міністерства внутрішніх справ, яким чином вони можуть зі спокійною душею сидіти в своїх кабінетах, в яких висить портрет тричі судимої людини.

«Наша країна його обрала. Його мало не обрали в перший раз, і обрали в другій. Тому в Україні проходить все.

Коли говорять про Зеленського, я вам хочу сказати: вибачте! Прекрасний актор – це в сторону.

Людина чудова, менеджер чудовий, який створив власний бізнес. Він не накрав гроші, як більшіть, він їх заробив.

Чи зможе він бути президентом хорошим – не знаю, це лотерея. Але знаю, що він краще за багатьох старих обличь, яких я особисто бачити не хочу », – підкреслив Гордон.

Окрім того, Гордон пояснив журналісту, що росіяни і українці — від початку брати, і вони приречені на дружбу, але їх не можна називати одним народом, як це робить президент Росії Володимир Путін.

"Росіяни і українці – від початку брати і приречені на дружбу. Але це не один народ, як любить говорити Путін. Російське керівництво вчинило злочин перед українцями, і перед росіянами теж. Тепер російський народ страждатиме. Страждає вже і буде страждати ще більше, бо військова машина Росії вдерлася у внутрішні справи України. Те, що дурнів вистачає скрізь – це безперечно, але Росія розв'язала війну, відняла територію, прийшла у найважчий момент. Брат до брата так не приходить!" – висловився Гордон.

Також журналіст розказав, в якому випадку українці пробачать росіян.

"У нас був важкий момент, ми розбиралися в собі, це наша внутрішня справа. Росія забрала Крим, розв'язала війну на Донбасі, в результаті чого загинули понад 10 тисяч осіб. Це огидно і жахливо, тому реакція українців на росіян зараз дуже загострена. Ось коли Росія покається і піде з української території – буде дружба", – резюмував Дмитро.