Депутат “Слуги народу” Єлизавета Ясько передбачає, що причиною її відставки з поста глави української делегації в ПАРЄ могли стати внутрішні розбіжності у фракції і її принципова незгода з деякими проросійськи налаштованими колегами.

Про це політик написала на своїй сторінці в Facebook.

За словами парламентарія, їй неодноразово рекомендували “переглянути свою думку з принципових для України питань”, що в підсумку повинно було позначитися на голосуванні і в Раді, і ПАРЄ. Ясько відмовилася змінювати свої принципи, за що, на її думку, могла отримати таку відповідь.

Тим часом депутат від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко повідомив, що місце Ясько в ПАРЄ займе Марія Мезенцева. Її кандидатуру підтримали 10 членів делегації від “Слуги народу”, обидва представники “ОПЗЖ” і представник “За Майбутнє”.

Ясько очолила делегацію у вересні 2019 року. Тоді вона стверджувала, що Київ не повинен ігнорувати Москву на міжнародних майданчиках, а детально вивчати політику Кремля, щоб мати уявлення про можливу загрозу для України і розуміти її провісники.

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація про роман Ясько з Михайлом Саакашвілі – за версією журналістів, політики приховують свої відносини, але останнім часом часто стали разом з’являтися на публіці. Ходять чутки, що Саакашвілі і Ясько живуть разом.