Президент Петро Порошенко 29 січня заявить, що йде у президенти самовисуванцем. На зборах у Міжнародному виставковому центрі його підтримають прем'єр-міністр Володимир Гройсман і мер Києва Віталій Кличко.

"Ще не так давно Гройсман пробував навести мости з Тимошенко. Але до нього дійшли чутки, що Юля паралельно пообіцяла прем'єрство Яценюку. Правда це чи ні – невідомо. Але Володимир образився, тож тепер міцно з нами", – цитує джерело в оточенні президента "Українська правда"

Порошенко не буде проводити з'їзд БПП "Солідарність" чи інше партійне зібрання. Президент вирішив, що піде на вибори самовисуванцем. Його рішення продиктоване низькою довірою до БПП з боку виборців, у тому числі через регулярні скандали, у яких фігурували навіть найближчі соратники президента, пише видання.

Замість різних партійних діячів підтримати Порошенка прийдуть депутати-мажоритарники, які агітуватимуть за президента на своїх округах, міністри, що зайшли в уряд за квотою БПП.

У лютому президент збирається у всеукраїнський агітаційний тур.

Крім того, за словами джерела видання, Петро Олексійович спеціально відтягував момент для оголошення своїх амбіцій.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

По-перше, він чекав, аби всі конкуренти першими відкрили карти своїх передвиборчих кампаній.

По-друге, технологи Банкової вважають, що Порошенко мав від'їздити "томос-тур" не як кандидат у президенти, а як чинний президент України, який нібито ні з ким не конкурує і якому вдалося "досягти історичної справедливості щодо усунення Москви від церковного впливу".

По-третє, як переконують учасники виборчих нарад Порошенка, з технологічної точки зору краще висуватися під кінець реєстрації кандидатів. Мовляв, сам факт балотування завжди додає хоч мінімальної прихильності до кандидата. А її краще отримати пізніше, щоб не розтратити на довгій дистанції.

На відміну від конкурентів, у Міжнародному виставковому центрі Петро Олексійович не буде проводити з'їзд БПП "Солідарність" чи якесь інше партійне зібрання. Ще півроку тому Порошенко вирішив, що піде на вибори самовисуванцем. Його рішення продиктоване низькою довірою до БПП з боку виборців, в тому числі через регулярні скандали, у яких фігурували навіть найближчі соратники президента.