Український олігарх, співвласник групи "Приват" Ігор Коломойський стверджує, що під час нашумілої зустрічі з екс-главою Адміністрації президента Борисом Ложкіним в п'ятизірковому готелі Four seasons 26 березня обговорили політичну ситуацію в Україні, передає Корупція.Інфо.


У телефонній розмові з журналістом програми "Схеми" мільярдер розповів, що Ложкін прилетів до Женеви до його бізнес-партнера Геннадія Боголюбова "посекретничати". І Коломойський нібито прийшов до них в ресторан на вечерю.

"Я з Ложкіним не сильно спілкуюся – такі напружені відносини. А у нього була зустріч з Боголюбовим. У них свої відносини, вони колись були партнерами, тому у своїх справах "секретничали", напевно. Що значить мене покликали? Я приєднався до них, коли вони пішли вечеряти. Ми нікуди не їздили, напроти офісу прийшли в ресторан повечеряли. Говорили на загальні теми… Про українські реалії, про політику, про перспективи, про те, що Петро Олексійович більше ніколи не буде президентом…"– повідомив Коломойський.

За словами олігарха, це була дружня бесіда не бізнесменів, а "українців, які живуть в Женеві, з українцем, який приїхав з "Великої землі".

Коли журналіст нагадав, що Борис Ложкін – людина з оточення президента України Петра Порошенка, мільярдер сказав: "Він нічим нікому не зобов'язаний".

"Ложкін приватна особа, ніде не працює, займається своїм бізнесом. Він вже пішов з Адміністрації президента, нічим нікому не зобов'язаний. Так, він з оточення президента Порошенко, але не з найближчого і, по-моєму, намагається дистанціюватися від цього оточення. Як пан Льовочкін колись намагався дистанціюватися від оточення Януковича", – зазначив він.

Популярне: “Розбещував 13-річну дівчинку і…”: Українського співака звинувачують у страшному злочині

Коломойський також порівняв ситуацію в Україні з тонучим "Титаніком".

"Коли "Титанік" йде на айсберг, дуже багато хто намагається з цього "Титаніка" зіскочити. Розповідав, як всі тікають від Петра Олексійовича Порошенка і вже думають, як швидше від нього сховатися, як би не залишитися на кораблі, не врізатися в айсберг і не піти на дно зі своїм босом. Розповідав цікаві речі – загальна риторика без чогось конкретного. Політикою займатися більше Борис Євгенович Ложкін не хоче, чути про неї не хоче, і ні на адміністративні посади в найближчі років десять, думаю, вже не піде. Він сказав, що це була велика помилка. Були величезні надії, великий ентузіазм, бажання допомогти країні, піти на цю посаду – це виявилося помилкою і профанацією, оскільки не всі там, куди він пішов працювати, поділяли цей ентузіазм і порив… Це позиція Ложкіна, я вам її передаю" , – додав олігарх.

При цьому він спростував інформацію про те, що Ложкін пропонував йому допомогти вирішити питання з Приватбанком в обмін на медіапідтримку.

"Взагалі нічого не пропонував, бо навіть в жахах такого не бачить – таке пропонувати. […]Пан Ложкін не є фігурою, яка може бути сьогодні комунікатором між Порошенком і, як Ви говорите, олігархами", – підсумував Коломойський.