Українська телеведуча Олександра Кучеренко – дружина мандрівника Дмитра Комарова – підняла важливу тему в своєму Інстаграм

Красуня позувала в чорному топі і міні-спідниці поруч з людьми з інтернату.

Модель виглядала чудово. Чорний гольф припав її по фігурі, виділивши найкрасивіші місця: груди і тонку талію. А картата спідниця відкрила ноги Олександри.

На всіх фото Саша широко посміхалася і виглядала невимушено. Будь-який чоловік скаже, як же все-таки її чоловікові пощастило.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Дніпропетровська область займає перше місце в Україні за кількістю інтернатів та покинутих дітей – їх більше 10 тис. Але уже декілька років тут успішно працює програма #наставництво. Успішно – значить є діти, які дочекалися свого наставника, випустилися із закладу і знайшли свій шлях в житті. Не покотилися по похилій вниз. Адже за статистикою, після випуску з інтернату тільки 1% дітей отримують вищу освіту, 50% опиняються у в’язниці, 15% намагаються здійснити самогубство. Та майже всі знаходять собі компанію, де звикають до алкоголю і наркотиків. І це не діти погані – погані ми, дорослі, які це допустили. Які своїми «благодійними» рейдами по дитячих будинках привчили дітей тільки отримувати, чекати на примарні обіцянки, почувати себе, як звіринка в клітці, на яку з’їжджаються подивитися і пожаліти. Вони звикли до життя, де не треба приймати рішення та робити вільний вибір. Вони не навчені простим побутовим речам: як зварити макарони, увімкнути пральну машину чи заплатити за комуналку. Не говорячи вже про те, як збудувати сім’ю чи влаштуватися на роботу. Але якщо до моменту виходу з інтернату у підлітка навіть на декілька місяців з’явиться своя доросла людина, яка на власному прикладі покаже правильну модель життя, то цифри сумної статистики зменшаться. Насправді, бути #наставником зможе кожен. Кожен, хто вміє вислухати, співпереживати та дружити. Задача наставника не прив’язати дитину до себе, а навчити її бути самостійною, дати необхідні навички, з якими вона зможе жити у дорослому світі. І такі взаємини позитивно впливають на обох – наставники теж відкривають у собі багато нового, починають краще розбиратися в людях та знаходити спільну мову зі своїми ж дітьми. Це мені підтвердили пари, з якими я познайомилася в Дніпрі, – Катя і Карина, Максим і Рома. З ними я на фото. Історії їхньої дружби просто неймовірні – справжній приклад для багатьох. Я розповідала про це і під час вручення премії. Та була дуже щаслива, коли серед мешканців Дніпра знайшлися ті, хто зацікавився проектом та відчув у собі бажання стати наставником! Тренінг з підготовки нових наставників у Дніпрі відбудеться вже у березні. Тож якщо мої слова дісталися і ваших сердець – приєднуйтеся!Публикация от Oleksandra Kucherenko (@aakucherenko)

У своєму пості Кучеренко підняла тему інтернатів в Дніпропетровській області. За словами моделі, саме цей регіон займає перше місце в Україні за кількістю інтернатів і покинутих дітей. Однак тут кілька років працює програма наставництва.

“Є діти, які дочекалися свого наставника, випустилися із закладу і знайшли свій шлях у житті”, – зазначає Олесандра.

За статистикою, після випуску з інтернату тільки 1% дітей здобувають вищу освіту, 50% опиняються у в’язниці, 15% намагаються покінчити життя самогубством і у багатьох з’являється пристрасть до алкоголю і наркотиків.

“І це не діти погані – погані ми, дорослі, тому що, це допустили”, – розповіла Кучеренко.